• oto-bariyel-elazığ
  • fotoselli-kapi-satışı-elazığ
  • otomataik kapı sitemleri
  • Elazığ-fotoselli-kapı-servis

Fotoselli kapı

Fotoselli kapı Günümüzde her türlü iş yeri ve mekanlarda artık normal özelliklerden biri haline Gelmiştir.Artık kapıyı açmak için fiziksel bir göce ihtiyaç duymamaktayız. fotoselli kapı kapı geçiş alanına  girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılır Geçiş sırasında emniyet  fotoselli sayesinde kapı arasında herhangi bir engelde kapı kapanır sıkışma gibi durum yaşatmaz.

fotosellikapibanner

Otomatik kapınız en verimli şekilde çalışsın, sizde rahat edin…

Gereksiz yere kapının açık Kalması sonucu oluşan hava sirkülasyonunu keser ve  oluşacak ısı kaybını ortadan kaldırır Çok sayıda personel giriş çıkışı gerektiren otel, akaryakıt istasyonları, alış veriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri süper marketler vb. binalarda hızlı açma kapama performansları ile iç ortam havasını muhafaza ederler. Özel profil sistemli tasarımı sayesinde mimari uygulamalarınızda estetik çağdaş bir çözüm sunarlar.

Uygulama alanları, hermetik ameliyathane kapıları, laminant kanatlı kapılar,  otel, mağaza, market, alışveriş merkezi kapıları, otomatik yana kayar cam kapı uygulamaları.

Fotoselli Cam Kapı

Fotoselli Cam Kapılarımız; mağazalar, alış veriş merkezleri, oteller, hastaneler, bankalar, iş merkezleri gibi, giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilen ürünlerimiz dendir.

90º AÇILIR FOTOSELLİ KAPILAR

fff

ELazıĞ Otomatik Kepenk | Fotoselli Kapı Sistemleri | Otomatik kapı

Otomatik fotoselli kapılar yana kayar, teleskobi, döner, hermetik olabildiği gibi 90º açılır olarak da olabilir.

Özellikle maksimum 1 mt genişlikte ki yerlerde hiç detaya izin vermeyen mimari projelerde tıpkı diğer sistemler gibi otomatik 90º açılım sağlanarak her projenin çözümlenmesini sağlar.

Otomatik 90º açılır fotoselli kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

OTOMATİK FOTOSELLİ KAYAR KAPILAR
Günümüzde en çok kullanılan kapı tipi olan düz tip kayar kapılar, otomatik kapılar içerisinde en uzun ömürlü ve en kullanışlı olan kapılardır. Pek çok mekanda, değişik tiplerde ve zengin malzeme
çeşitleri ile kullanılabilirler.

Aluminyum, ahşap, demir, PVC, paslanmaz malzemeler ile değişik tasarımlarla, ayrıca istenilen renk ve özellikte camlarla, sayısız alternatifte kapı türü yaratılabilir.

Kapı tipleri dört ana kategoride toplanabilir.

– Çift kanat sabitli kayar kapılar
– Çift kanat sabitsiz kayar kapılar
– Tek kanat sabitli kayar kapılar
– Tek kanat sabitsiz kayar kapılar

Elazığ Endüstriyel kapılar   Elazığ  Hızlı PVC kapı  Elazığ Kumandalı Kepenk