• oto-bariyel-elazığ
  • fotoselli-kapi-satışı-elazığ
  • otomataik kapı sitemleri
  • Elazığ-fotoselli-kapı-servis

Kumandalı kepenk

Kumandalı kepenkKumandalı kepenk özelikler

iş yeri,Mağaza ve Dükkanların güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan otomatik ve  uzaktan kumandalı kepenk sistemleri günümüzde estetik amaçlıda kullanılabilmektedir.

Farklı mimari detaylara uyumlu olarak kullanılan otomatik kepenkler motorlu ve uzaktan kumandalı olarak kullanılabilmekte ve kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır

Kepenk sistemleri hayatımızda önemli bir yere sahip.

Ailelerimizin can güvenliği ve mal güvenliğimiz için kepenk sistemlerinde ehil firmalarla görüşüp kepenk işlerinizi yaptırabilirsiniz. Kepenk sistemleri giderek yaygınlaşan bir sektördür. Kepenk tamirleri yapan birçok ehil firmalar var. Kepenk tamiri sayesinde kepenklerinize zarar gelmesi durumunda bu işi yapan firmaların uzmanlaşmış birimlerine zarar gören kepenklerinizi yaptırabilirsiniz.

Kepenk sistemleri camınızı korumaktadır.

Hele büyük şehirlerde oturuyorsanız çıkması muhtemel bir kargaşada iş yerlerinize veya evlerinize dükkanlarınıza yaptırdığınız kepenkler sayesinde malınıza hiçbir zarar gelmeden kullanmanızı sağlar.  Kepenk sistemleri çok çeşitlidir. Farklı boyutlarda çeşitlerde ve işlevlerde olan kepenklerin fiyat aralığı da bu sebeplerden dolayı değişmektedir.Kepenk fiyatları yaptıracağınız yerin büyüklüğü yapısı göz önüne alındıktan sonra kullanılacak malzemelerin maliyeti hesaplanarak karar verilmektedir ve değişiklik göstermektedir.